FF650R17IE4 Modulo IGBT, PrimePACK™2, Canal N, 650A, 1700V, 4.15kW,
  • FABRICANTE: Infineon Technologies
  • PART# Model:FF650R17IE4
  • STOCK:3
  • COTIZAR: FF650R17IE4
DESCRIPCIÓN
Modulo IGBT, PrimePACK™2, Canal N, 650A, 1700V,  4.15kW,